- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá AFM DEFUM
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá AFM DEFUM BACA R 1000
Vertikálne obrábacie centrum CNC AFM DEFUM BACA R 1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet nástrojov v zásobníku | 32 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 45 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 8000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 560 mm |
| Počet T-drážok v stole | 5 ks |
| Hmotnosť stroja | 4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC Series 0i-MC | |
| Deliaca hlava | |













































