- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DOOSAN
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá DOOSAN VC 430
Vertikálne obrábacie centrum CNC DOOSAN VC 430
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Kráľovstvo |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 650 mm |
| Šírka pracovného stola | 450 mm |
| Výkon pohonu vretena | 18.5 kW |
| Počet nástrojov v zásobníku | 30 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 430 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 570 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC OiM | |
| Chladený kvapalinou | |









































