Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1964 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800 mm |
| Šírka pracovného stola | 200 mm |
| Celkový príkon | 5.5 kW |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 800 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 250 mm |
| Výška stroja | 1600 mm |
| Dĺžka stroja | 1780 mm |
| Šírka stroja | 1300 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































