- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy DORRIES
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy DORRIES CE 2400/220
CNC karusel DORRIES CE 2400/220
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | draai641 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 2200 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 2400 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1700 mm |
| Rýchlosť otáčania Minimálna stôl | 3.2 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 280 1/min |
| Maximálne zaťaženie stola | 17000 kg |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 C | |
| C-os synchrónne | |









































