- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK
- ›
- CNC vertikálne obrábacie centrá MAZAK MAZATECH V-414
Vertikálne obrábacie centrum CNC MAZAK MAZATECH V-414
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | frees363 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 940 mm |
| Šírka pracovného stola | 410 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 7000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 560 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 410 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 460 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL M 32 | |









































